Vi finns här för dig.

Inga frågor är för små eller för stora för oss. Vi finns här för dig i Sölvesborg och erbjuder personlig assistans i Blekinge, Skåne, Småland och Kalmar.

0456-700 70
hej@noass.se

NOA Personlig Assistans

Postadress:

Trädgårdsgatan 12,
294 31 Sölvesborg

0456-700 70
hej@noass.se

Söker du jobb?

Rapportera in ett
visselblåsarärende

Jag vill veta mer, kontakta mig:

Information om hur vi behandlar dina personuppgifter och om dina rättigheter under dataskyddslagstiftningen GDPR kan du läsa om här.

Jennika Grimmesjö
Verksamhetschef

Tel: 070-522 71 94
jennika@mellanvik.se

Martina Olovsson
Områdeschef

Tel: 070-522 71 84
martina@noass.se

Cecilia Ottosson
Områdeschef

Tel: 070-522 71 06
cecilia@noass.se

Una Käck
Ekonomiansvarig

Tel: 070-522 71 05
una@noass.se

Lena Boström
Löneansvarig

Tel: 070-522 71 91
lena@noass.se

Jerry Håkansson
VD

Tel: 070-522 71 63
jerry@noass.se